• autor: rafal05031, 2011-10-23 20:13

Wisła Annopol 5:1 KS Amator Rososz Leopoldów

Skład: Krzysztof Lipiec-Nowaczyk Artur, Wojtaś Łukasz, Polak Tomasz, Walasek Daniel, Kornas Radosław, Staniak Michał , Stoń Wojciech, Kaszak Bartek, Walasek Czarek (60' Dunst Rafał), Kornas Damian.

Bramki: Kaszak Bartek

Po początku meczu można było się spodziewać że Amator wreszcie wygra. Po dwóch groźnych sytuacjach gospodarzy ,w których mogły paść bramki uratowała nas poprzeczka przed utratą gola. Poza tym gospodarze nie prezentowali wysokiego poziomu gry. To Amator utrzymywał się przy piłce i stwarzał sytuacje podbramkowe i przyniosło to rezultat w 30 minucie. Po pressingu zastosowanym przed graczy Amatora bramkarz gospodarzy źle wybił piłkę ,którą przejął Staniak Michał i prostopadłym podaniem otworzył drogę do bramki Bartkowi Kaszakowi ,który wyprowadził przyjezdnych na prowadzenie. Lecz radość z prowadzenia nie trwała długo. Już po czterech minutach gospodarze wyrównali a parę minut później objęli prowadzenie. Nasi zawodnicy "spuścili głowy" co dało rezultat trzeciej bramki dla Wisły. Takim wynikiem zakończyła się pierwsza połowa.

Po przerwie Wisła wzięła się za grę i po 10 minutach drugiej części gry prowadziła już 5:1. Od tej pory było widać ,że zawodnicy z Rososzy pogodzili się z przegraną. Gospodarze atakowali co nie dawało rezultatu bramek, ponieważ piłkarze z Annopola postanowili widocznie pobić rekord spalonych w ich wykonaniu. Można by rzec ,że co akcja to spalony. Za to też trzeba pochwalić naszą obronę ,że skutecznie zakładała pułapki ofsajdowe.

Pocieszeniem może być to ,że nasza drużyna stworzyła sporo sytuacji bramkowych i wreszcie zaczęliśmy grać piłką. Miejmy nadzieje ,że to ostania porażka naszej drużyny w tej rundzie.