1:8 - Dunst M. 64'

2:8 - (karny) 90'

Sk³ad: Walasek G., Walasek D., Walasek M., Polak J., Wojta¶ £., Kardas K., Staniak M., Kornas R., Dunst M., Bi³os M., M³ot P.

RELACJA Z MECZU W ROZWINIÊCIU

Festiwal goli dla Amatora rozpocz±³ w 10' M³ot, a zakoñczy³ Dunst M. w 64' meczu. Popularny "Duñczyk" (Dunst M.) pieczêtuj±c zwyciêstwo dru¿yny zrobi³ sobie równie¿ prezent na w³asne 18.urodziny.

Ju¿ od pocz±tku spotkania Amator przej±³ inicjatywê i w 4.minucie Staniak trafi³ w poprzeczkê. Gospodarze przeszli na po³owê Amatora dopiero w 10', kiedy po zdobytym golu przez M³ota rozpoczêli grê ze ¶rodka boiska. Napór na bramkê gospodarzy trwa³ nieustannie, a konsekwencj± przewagi by³y kolejno zdobywane gole.

W 31' przy wyniku 0:4 Walasek D. wybija³ pi³kê z w³asnego pola karnego i zrobi³ to tak niefortunnie, ¿e przelobowa³ bramkarza (swojego brata) i umie¶ci³ pi³kê w siatce. Trzy minuty pó¼niej M³ot podwy¿szy³ na 1:5, a w 40' zdobywaj±c swojego trzeciego gola ustali³ wynik pierwszej po³owy. Po przerwie obraz gry siê nie zmieni³. Amator co chwilê stwarza³ sytuacjê do zdobycia kolejnych bramek, jednak zawodnicy nie potrafili kilkakrotnie trafiæ do pustej bramki przeciwnika. Siódmego gola dla Amatora zdoby³ Kornas, który po dok³adnym podaniu Staniaka wyszed³ sam na sam z bramkarzem Draco i mocnym strza³em umie¶ci³ pi³kê w siatce. Ostatnie dla Amatora trafienie w tym meczu "zaliczy³" solenizant Duñczyk, który oprócz wielkiej rado¶ci ze zdobytego gola rozegra³ dobre spotkanie. Ju¿ w doliczonym czasie gry gospodarze strzelili z rzutu karnego gola, a sêdzia nie wznawiaj±c gry zakoñczy³ spotkanie.  W niedzielê 20 pa¼dziernika o godz. 14:30 Amator bêdzie podejmowa³ w Rososzy dru¿ynê Wilków z Wilkowa. Wilki w ostatnim meczu zrobi³y niespodziankê remisuj±c z faworytem rozgrywek Wis³± II Pu³awy. Z ca³± pewno¶ci± faworytem niedzielnego spotkania s± Wilki. Amator w ostatnich meczach prezentuje wysok± formê wiêc mecz zapowiada siê niezwykle interesuj±co. Wszystkich interesuj±cych siê sportem zapraszamy na mecz, a zagorza³ym kibicom Amatora nale¿y przypomnieæ, ¿e do "kiepów" nie nale¿± i potrafi± wesprzeæ swoich pi³karzy. Tylko kiedy to by³ z ich strony ostatni doping?  {#sad} Kto pamiêta?