2:2 - 78'

2:3 - 80'

Skład: Lipiec K., Walasek C., Polak J. (85' Wereszka P.), Dunst R., Banach K., Warowny P., Kardas K., Staniak M., Dunst M., Młot P., Napora A. (75' Biłos M.).

RELACJA W ROZWINIĘCIU...

Amator do 70 minuty prowadził z liderem 2:0. Jednak to goście po 90 minutach gry cieszyli się ze zwycięstwa. Należy nadmienić, że Wisła od 60' grała w dziesięciu.

Dalszy komentarz powinni napisać wszyscy Ci kibice Amatora (również niektóre osoby z zarządu), którzy w czasie padającego deszczu oglądali mecz spod daszku klubowej szatni.  Wszyscy zawodnicy i trener za moim pośrednictwem serdecznie dziękują im za "ciepłe słowa, życzliwość, wszelkie pomocne, donośne i fachowe uwagi oraz docenienie drużyny odpowiednimi komentarzami". W trosce o zdrowie "fachowców" oraz mając na uwadze powyższe wytłuszczone słowa składają propozycję, aby na przyszłość wszyscy "zadaszeni" i inni malkontenci pozostali w domach.