3:3 - Napora 66'

3:4 - Młot 80'

Skład: Walasek C., Walasek D., Warowny P., Wojtaś Ł., Kornas R., Młot P., Staniak M., Napora A., Dunst M., Kardas K., Biłos M. (35' Polak J.).

RELACJA W ROZWINIĘCIU...

Patrząc na tabelę,  faworytem tego meczu był Amator. Jednak to gospodarze w 20' objęli prowadzenie. Do wyrównania po składnej akcji doprowadził Młot, który "piekielnie" mocnym strzałem z ostrego kąta pokonał bramkarza Puławiaka. Chociaż Amator sprawiał wrażenie drużyny lepszej, dłużej utrzymywał się przy piłce na połowie miejscowych, to nie potrafił sforsować obrony gospodarzy. Puławianie próbowali szukać swojej szansy w kontratakach jednak takiego błędu jak przy pierwszym golu obrońcy Amatora już nie popełnili i na przerwę drużyny schodziły mając na koncie po jednym golu.

Po przerwie gospodarze szybko, bo już w 47' po błędzie obrońców Wojtasia, D. Walaska i broniącego C. Walaska objęli prowadzenie.Po tym golu w szeregi Amatora wkradła się nerwowość i chaos w grze czego skutkiem w 56' był trzeci gol dla Puławiaka zdobyty przez tego samego zawodnika. W odpowiedzi Amator dwie minuty później za sprawą Młota zdobył kontaktowego gola. Blisko wyrównania Amator był w 60' jednak po strzale Napory piłka trafiła w poprzeczkę. Co się odwlecze to nie uciecze i ten sam zawodnik już skuteczny strzałem w 66' doprowadził do wyrównania. W 75' gospodarze mogli objąć ponownie prowadzenie ale tym razem Amatora uratowała poprzeczka.

Wynik spotkania w 80' ustalił Młot. który trzeci raz w tym meczu wpisał się na listę strzelców.

Najbliższe spotkanie Amator rozegra w Rososzy w niedzielę 25 maja o godz 15:00. Przeciwnikiem będzie drużyna "latających smoków" - Draco Kowala.