Oceny zawodników Amatora z derbowego meczu

• autor: marcin96, 2008-09-12 15:34
Przedstawimy podsumowanie występu zawodników Amatora widzianego okiem kibica :)
1. Krzysztof Lipiec    8
pewny w bramce. czasem pomagało mu szczęście (strzał w poprzeczkę). ogólnie bez zarzutów.

2. Seweryn Habowski   7
występ poprawny, widać ze coraz pewniej czuje się w zespole.

3. Artur Nowaczyk  2
bardzo niepewny w swoich wyjściach. dużo razy dal się zrobić "na raz". wślizgi mijały się z piłką, dosyć słaby występ.

4. Daniel Walasek  8
niezły występ, jak zawsze twarda gra, często odbierał piłkę w środku pola, kilka fajnych wyjść ofensywnych.

5. Piotr Wójcik   7
napoczątku spóźnił się z pułapka ofsajdową i mogliśmy stracić bramkę,jednak w dalszej grze mało błędów, dobra współpraca z L.Lipcem.

6. Arkadiusz Kamiński  2
bardzoslaby występ, dużo biegał a większość razy bez celu. można by rzec"jeździec bez głowy". w drugiej połowie było już trochę lepiej jednakpóźniej nie wytrzymał kondycyjnie i potrzebna była zmiana.

7. Paweł Młot   7-
występ poprawny, jednak bez rewelacji do jakich nas przyzwyczaił. minus za niestrzelenie karnego.

8. Wojciech Stoń    8
widaćze ten zawodnik zrobił bardzo duże postępy. dawno już nie oglądałemWojtka w meczu i zrobił na mnie pozytywne wrażenie. dużo walki w środkupola, nie było odpuszczania piłki, często również próbował zagrywaćpiłki do przodu, jeden z lepszych zawodników w meczu.

9. Leszek Lipiec    6+
wpierwszych minutach strzelił bramkę i później chyba myślał ze mecz samsię wygra. mało skoncentrowany (większość jego podań przecinaligoście), powinien więcej zaangażować się w mecz.

10. Rafał Biłos   2
atakbył niewidoczny, kolejny raz nie strzelił bramki, widać było brakprzyspieszenia(chyba wszystkie piłki na dobieg przegrał), slaby występ.

11. Artur Napora  2+
plus za asystę, jednak reszta meczu "przestana". prawie nie widoczny.

Paweł Gawryołek za mało grał by ocenić jego występ.

autor: terrorym 2008-09-12 22:32:11

Profil terrorym w Futbolowo Nie zgadzam się z oceną Daniela Walaska. Pomimo dobrego występu, zdarzyło mu się kilkakrotnie wykopywać piłki "do nikogo" - wiąże się to ze stratą piłki na rzecz przeciwnika. Przyznałbym 6 góra 7

autor: ~anonim 2008-09-12 22:47:58

avatar jak dla mnie oceny prawidłowe. jak na daniela wysoka ocena no ale zasłużył sobie. jednak ja bym dał mu jeszcze minusa bo nie wszystkie jego akcje były z korzyścią dla zespołu

autor: marcin96 2008-09-13 13:54:03

Profil marcin96 w Futbolowo moze troche zawyzylem ocene Daniela. jednak jego chec do gry byla naprawde duza, za zaangazoanie troche podnioslem mu note.