VIII Plebiscyt Twojego Głosu na Trenera i Sportowca Roku...

• autor: marcin96, 2009-01-18 19:33
VIII Plebiscyt Twojego Głosu na Trenera i Sportowca Roku 2008!To już VIII plebiscyt na trenera i sportowca roku jaki organizuje gazeta Twój Głos. Jak co roku, tak i w tym nie zabrakło trenera i piłkarzy KS Amatora.
To już VIII plebiscyt na trenera i sportowca roku jaki organizuje gazeta Twój Głos. Jak co roku, tak i w tym nie zabrakło trenera i piłkarzy KS Amatora. A oto ich sylwetki:

Tadeusz STOŃ
AMATOR Leopoldów/Rososz (piłka nożna)
    Po kilku latach, kiedy to Amator Leopoldów/Rososz zajmował “tylko” drugie miejsce w A. klasie, wreszcie nadszedł wymarzony dzień przez wszystkich związanych z tym klubem. W sezonie 2007/08 podopieczni trenera Tadeusza Stonia zajęli wreszcie pierwsze miejsce i wywalczyli upragniony awans do V. ligi. Piłkarze Amatora nie spoczęli na laurach i w wyższej klasie rozgrywkowej poczynają sobie dzielnie, dość długo będąc z czołówce ligi.

Leszek LIPIEC
AMATOR Leopoldów/Rososz (piłka nożna)
     Prawy pomocnik pierwszej drużyny Amatora i jej najskuteczniejszy zawodnik w rundzie jesiennej 2008. W piętnastu meczach strzelił 8 goli i po raz pierwszy od dłuższego czasu wyprzedził w tej klasyfikacji Pawła Młota. Ale nie tylko gole świadczą o jego mocnej pozycji w zespole. Kibicom z Leopoldowa i Rososzy podobają się jego dynamiczne rajdy prawą stroną oraz dośrodkowania, które koledzy często zamieniają na gole dla Amatora.

Daniel WALASEK
AMATOR Leopoldów/Rososz (piłka nożna)
     Kibice piłkarscy zwracają przede wszystkim uwagę na bramkostrzelnych napastników, czy widowiskowo interweniujących bramkarzy. Tymczasem o klasie zespołu świadczy to, że ma dobrych zawodników na innych pozycjach. Jednym z graczy mających duży wpływ na dobre wyniki Amatora jest Daniel Walasek. To solidny obrońca, z którym spore problemy mają napastnicy rywali. A i sam często potrafi się włączyć do akcji ofensywnej swojego zespołu.

KS Amator to nie tylko piłka nożna, również drużyna tenisa stołowego ma swojego kandydata na Sportowca Roku.

Ilona DŁUGOSZEK
AMATOR Leopoldów/Rososz-LIBERO Dęblin (tenis stołowy-l.a.)
     Ilona jest najmocniejszym punktem III. ligowej drużyny tenisistek stołowych Amatora. Ponadto razem z Magdą Konopką wywalczyła 3 miejsce na Drużynowych MWoj. juniorek.
    Jako zawodniczka Libero startowała w MWoj. LZS w lekkiej atletyce, gdzie zajęła 3. miejsce w pchnięciu kulą. Była również mocnym punktem reprezentacji powiatu ryckiego podczas letnich i halowych Igrzysk Sportowo-Rekreacyjnych LZS.

Dariusz PIWOŃSKI
AMATOR Leopoldów/Rososz-LIBERO Dęblin (t. stołowy-lekkoatletyka)
    Prowadzi sekcję l.a. w Libero Dęblin. Jego podopieczni startują w różnego rodzaju mistrzostwach województwa, skąd często przywożą sporo medali. Do jego podopiecznych należą między innymi Dorota Szymańska i Anna Sergiel, które są nominowane w naszym Plebiscycie. Dariusz Piwoński prowadzi również drużynę ping-pongistek Amatora, która zajmuje pierwsze miejsce w III. lidze.

Zachęcamy do głosowania na naszych sportowców!

źródło: twojglos.pl

autor: ~w1906 2009-01-18 23:30:37

avatar jawa powinien być w pierwszej trójce

autor: ~w1906 2009-01-18 23:43:30

avatar ilona długoszek !!!!!! PIERWSZE MIEJSCE!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

autor: ~Sasza 2009-01-19 18:34:05

avatar Wysyłać kupony. Mamy do wyboru sportowców z Amatora.Znowu mają wygrać Ryki??????????

autor: ~Sasza 2009-01-20 21:17:19

avatar Pewnie wygrają bo nie widać żadnego zainteresowania. Wieleu odwiedzających a brak komentarzy.

autor: djemba 2009-01-20 21:26:28

Profil djemba w Futbolowo niestety, wpisanie tu komentarza, nie gwarantuje głosu w Plebiscycie ;)

autor: ~anonim 2009-01-20 22:40:24

avatar Djemba!!! (sory) chyba nie jesteś tumanem. Tu chodzi o mobilizację.

autor: djemba 2009-01-20 23:06:55

Profil djemba w Futbolowo sądzisz, że napisanie komentarza jest mobilizujące?

autor: ~w1906 2009-01-24 19:45:49

avatar no jak Daniel Walasek jest niezly to powodzenia ludzie JAWA albo MLOT  powinien wygrac ten caly plebiscyt napewno nie Walasek byl najslabszy w obronie Amatora zastanowcie sie takich jak Daniel w klubie jest  mnostwo chlopakow  a w obeonie byli lepsi niz Daniel..

autor: ~Sasza 2009-01-24 22:50:58

avatar Nie widzę żebyś miał problem z wyborem. Kupuj gazety i głosuj. Zobaczymy czy wygra Jawa.Ja mu tego życzę.A co do Daniela to zrobił dobrą robotę ale Ty masz klapki na oczach.