Zaczynamy nowego typerka

• autor: djemba, 2009-07-20 18:51
Zaczynamy kolejką edycję typerka. Na zwycięzce każdej kolejki będą czekać vlepki, na zwycięzcę całej rundy jesiennej Puchar
Typujemy na stornie www.ksamator.fora.pl
Na dzień dzisiejszy do wygrania są vlepki i Puchar, być może będzie coś jeszcze. Zasady punktacji podobne jak w zeszłym sezonie, z tym że możliwe są punkty ujemne. Regulamin może ulec jeszcze drobnym korektom...

Zasady przyznawania punktów:
1) Za bezbłędnie wytypowanie wyniku bramkowego typowanego meczu uczestnik otrzyma 10 pkt.
2) Jeśli typujący wytypuje trafny wynik na zasadach Totalizatora Sportowego (1,X,2), lecz pomyli się o pewną ilość bramek to wówczas za każdą nietrafioną bramkę od 10 pkt. odejmuje się 1 pkt.
3) Jeśli typujący nie trafi wyniku spotkania na zasadach TS (1,X,2) to za każdą bramkę o którą się pomylił, od 5 pkt. odejmuje się 1 pkt.
4) W przypadku pomyłki o dużą ilość bramek istnieje również możliwość uzyskania punktów ujemnych.
Przykład:
Typ: 1-3; Wynik: 0-4;
+10 punktów za poprawne wskazanie zwycięzcy, -1 za przecenienie gospodarzy, -1 za niedocenienie gości, razem = 8 pkt.

Zasady ogólne:
2) Osoby, które chcą grać o vlepki i Puchar muszą WCZEŚNIEJ przysłać na maila swoje dane(co najmniej imię i nazwisko oraz nick pod jakim się typuje ), aby w razie wygranej nie było nieporozumień. (Osoby, które zgłosiły się w poprzedniej edycji nie muszą tego robić ponownie). Nie ma możliwości zgłoszenia swoich danych już po wygranej!
3) Jedna osoba może grać tylko pod jednym nickiem.
4) W przypadku równej liczby punktów w danej kolejce wygrywa osoba, która typowała jako pierwsza.
5) W przypadku równej liczby punktów w klasyfikacji generalnej wygrywa osoba, która wytypowała więcej poprawnych wyników.

Gdyby znalazł się jeszcze jakiś chętny sponsor to proszę o kontakt ;)

ZAPRASZAM DO TYPOWANIA!

autor: djemba 2009-07-24 10:54:09

Profil djemba w Futbolowo Wprowadziłem małe zmiany w regulaminie:1) Na zwycięzcę każdej kolejki czeka komplet vlepek, na zwycięzcę Rundy Jesiennej, Rundy Wiosennej oraz Całego Sezonu Puchar (w sumie 3 statuetki). ...3) Jedna osoba może grać tylko pod jednym nickiem.