Konkurs SMS - Kto Najpopularniejszą Drużyną Lubelszczyzny?

• autor: djemba, 2009-09-04 19:57
Wszystkich sympatyków Waszego Zespołu zapraszamy do zabawy sms-owej z Dziennikiem Wschodnim. Już od dzisiaj (4 września) można głosować w konkursie na Najpopularniejszą Drużynę Lubelszczyzny. W naszym plebiscycie udział mogą brać osoby, które ukończyły 13 lat. Dla uczestników mamy do rozdania atrakcyjne nagrody ufundowane przez firmę Decathlon.
W związku z tym zwracamy się z prośbą o umieszczenie na łamach prowadzonego przez Państwa serwisu informacji o konkursie, a także zachęcania kibiców klubu do wzięcia udziału w zabawie. Informacje o wynikach plebiscytu będziemy regularnie aktualizowali na stronie internetowej naszej gazety.
Informacje o konkursie:
Sms-y należy wysyłać pod numer 71051. Każdy z zespołów otrzyma swój numer porządkowy. Jeden głos będzie kosztował tylko 1 zł + VAT. Naszą zabawę podzieliliśmy na sześć etapów. W pierwszym z nich głosujący wyłonią 44 drużyny, które przejdą do następnej rundy. Po każdej fazie z rywalizacji odpadać będą kolejne zespoły. I tak aż do 2 listopada, kiedy na placu boju pozostaną tylko dwie ekipy. Oprócz wielkiego finału przewidzieliśmy również mecz o trzecie miejsce. Zwycięzcy otrzymają od firmy Decathlon komplet strojów sportowych. Nagrody czekają także na głosujących. Po każdym tygodniu rywalizacji pięć osób, które oddadzą najwięcej głosów, może liczyć na atrakcyjne upominki. Nie ma limitu sms-ów, każdy uczestnik naszej zabawy może wysłać tyle wiadomości, ile zechce.
O tym, kto zostanie Najpopularniejszą Drużyną Lubelszczyzny przekonamy się 9 listopada. Wówczas na łamach Dziennika Wschodniego, a także na naszej stronie internetowej ogłosimy wyniki. Pełny regulamin naszej zabawy dostępny jest na stronie internetowej oraz w codziennym wydaniu gazety.

Jeśli chcesz oddać głos na Amatora Rososz-Leopoldów, wyślij SMS o treści klub.54 na numer 71051. Koszt wysłania SMS-a to 1 zł + VAT

Terminy poszczególnych etapów:
Etap I: od 4 września do 13 września 2009 (do kolejnej fazy rywalizacji awansują 44 najlepsze drużyny). Etap II: od 14 września do 27 września (awansuje 16 drużyn). Etap III: od 28 września do 11 października (zespoły rywalizują w parach systemem pucharowym, przegrywający odpada). Etap IV: od 12 października do 25 października (zespoły rywalizują w parach systemem pucharowym, przegrywający odpada). Etap V: od 26 października do 1 listopada (na placu boju pozostaną jedynie cztery drużyny, które będą walczyć w półfinałach). Etap VI: od 2 listopada do 7 listopada (finał i mecz o trzecie miejsce).

Redakcja Dziennika Wschodniego

autor: djemba 2009-09-04 20:04:14

Profil djemba w Futbolowo nie sądzę żebyśmy mieli jakiekolwiek szanse tym konkursie, ale poproszono mnie o dodanie informacji więc umieściłem ją na stronie

autor: ~sms 2009-09-04 20:11:41

avatar Telefony mają i kibice i zawodnicy. wiadomo że ktoś na tym zarobi, mimo wszystko zamiast dwóch perełek puszczę 4 sms.

autor: ~anonim 2009-09-07 21:30:49

avatar dziwię się że namawiacie do nabijania kasy jakiemuś  lokalnemu pisemku