statystyki szczegółowe

Aktualności

Podsumowanie VII kolejki

• autor: terrorym, 2009-09-21 19:50
Amator Rososz-Leopoldów, mimo że przez długi okres czasu przegrywał, ostatecznie wygrał 2:1 z Unią Wilkołaz. Niestety, ale w Rososzy kolejny raz miała miejsce awantura o sędziów.

W pierwszej połowie to Unia sprawiała lepsze wrażenie. W 30 min podopieczni Przemysława Mierzwy objęli prowadzenie, bo błąd Łukasza Żmudy wykorzystał Łukasz Stec.

W drugiej połowie gospodarze rzucili się do ataków, które przyniosły skutek już 60 min. Wojciech Stoń wykorzystał dobre podanie Rafała Biłosa i bez problemów pokonał Piotra Leziaka. Pięć minut przed końcowym gwizdkiem piłkę, po strzale Łukasza Staniaka, zatrzymał ręką na linii bramkowej Mariusz Waryszak.

Sędzia nie miał wątpliwości i podyktował rzut karny, który na gola zamienił Leszek Lipiec. – Goście mieli sporo pretensji do arbitra o to zdarzenie. Jednak obrońca rywali wręcz złapał piłkę, dlatego "jedenastka” była jak najbardziej zasłużona – tłumaczy Rafał Biłos, napastnik gospodarzy. – Mariusz nie wykonał ruchu ręką, a piłka sama trafiła w nią. W pierwszej połowie podobna sytuacja miała miejsce przy naszej akcji, ale wtedy gwizdek sędziego milczał – powiedział Przemysław Mierzwa, opiekun Unii.

Amator Rososz-Leopoldów – Unia Wilkołaz 2:1 (0:1)
Bramki: W. Stoń (60). L. Lipiec (85 z karnego) – Stec (30).
Amator: Żmuda – Habowski, D. Walasek, M. Walasek, Staniak, Rzemiszewski, W. Stoń, Kaszak, L. Lipiec, Napora (46 Nowaczyk), Biłos (90 Kardas).
Unia: Leziak – Marzec, Kropidłowski, Daniel, Waryszak, Ściegienny, Mierzwa, P. Michalski, Rachwał, Stec (80 M. Michalski), Jeżewski.
Żółte kartki: Ściegienny, Stec, Waryszak, Czerwona kartka: Ściegienny (86 za dwie żółte). Sędziował: Marciniak. Widzów: 200.
Czarni Dęblin – Sławin Lublin 1:1 (0:1)
Bramki: Kleszczyński (50) – Kiełbowicz (30).
Czarni: Kępka – Burek, Stolarek, Krekora, Osojca (46 Zjawiony), Radzikowski (60 Wiśniosz), Stachurski, Wilczyński, Kołdej, Kleszczyński, Walendziak (80 Walendziak).
Sławin: Harbuz (50 Pyć) – Arent, Hołysz, Szacoń, Bojanowski, Chudziak, Mirosław, Rolnik (46 Szymaniak), Kiełbowicz (60 Sewiło), Chojnacki, Pszenniak.
Żółte kartki: Burek – Pszenniak. Sędziował: Czemerys. Widzów: 200.

Motor II Lublin - Orły Kazimierz Dolny 4:0 (3:0)
Bramki: Wilawer (24, 35, 40, 75).
Motor II: Oszust – Chodkiewicz, Kowalczyk, Kusyk, Samarczenko, Stalęga, Artur Sadowski, Chmura, Rycerz, Wilawer, Adrian Sadowski.
Orły: Guzek – Ścibior, Chojak, Banaszek, Kamola, Grykałowski, Wolszczak, Matyjaszek (46 Kusyk), Pięta, Marcinkowski, Berliński.
Żółte kartki: Adrian Sadowski, Chodkiewicz, Rycerz – Grykałowski, Pieta, Banaszek, Chojak. Czerwona kartka: Samarczenko (70 za uderzenie rywala). Sędziował: Walczyński. Widzów: 100.

LZS Wierzchowiska - MKS Ryki 4:0 (2:0)
Bramki: Sierpień (10, 13, 46, 69).
Wierzchowiska: Wróbel – Stępniewski, Krzak, Dryja, Kołodziej, Grzegorczyk (67 Wronka), Dybała, Madura, Kaminski (55 Rabczewski), Witkowski (60 M. Motyl), Sierpień (70 Wardziński).
Ryki: Szlendak – Leoanrcik, Walasek, Jóźwik, Wójcik (80 Mnich), Prządka, Kępka (30 Krogulec), Gransztof, Staniak (75 Czopek), Olszewski (70 Kałaska), Sikora,
Żółte kartki: Witkowski – Sikora, Gransztof, Krogulec. Sędziował: Zych. Widzów: 150.

Wieniawa Lublin – Polesie Kock 3:0 (0:0)
Bramki: Wójcik (57), Baran (70), Wójtowicz (90+1).
Wieniawa: Zdunek – Denis, Dadej, Prus, Boniaszczuk, Gogół (63 Hofman), Bondarenko, Baran (87 Wójtowicz), Wójcik, Bielak (78 Pawlak), Urban (27 Pszczoła).
Polesie: Pełka – Skwara (63 Kozłowski), A. Sobolewski, Lato, Witek, Kosmala, P. Sobolewski (63 Misiarz), Walaszek, Nogal (53 Szysiak), Bujek, Augustynowicz (63 Bednarczyk).
Żółte kartki: Prus, Bielak – Witek, Kosmala, Misiarz. Czerwona kartka: Denis (12 za faul taktyczny). Sędziował: Kępowicz. Widzów: 100.

Tur Milejów – Opolanin Opole Lubelskie 0:1 (0:0)
Bramka: Kozak (90).
Tur: Bakiera – Walicki, Krasny (87 Derkacz), Roczon, S. Gołąb, Ł. Gołąb (80 Kozak), Słomka (83 Kalinowski), Czubacki, Franczak, Wróbel, Pietraś.
Opolanin: Jakóbczyk – Górski, Górniak, Chruściel (30 Kozak), Niedźwiadek, Kania, Sokołowski (75 Sawicki), Dajos (55 Bandosz), Iwaniak, Sak, Fliszkiewicz.
Żółte kartki: Ł. Gołąb – Niedźwiadek. Czerwona kartka Franczak (75 za dwie żółte). Sędziował: Brzozowski. Widzów: 150.

Piaskovia Piaski - Tajfun Ostrów Lubelski 2:1 (0:0)
Bramki: Bloch (47), Duda (74) – Chochowski (84).
Piaskovia: Gwardyński – Niedzielski, Bloch, Kochalski, Olender (74 Rak), M. Szklarz (46 Baryga), M. Czarnecki, Duda, Pasierbik (74 Futa), Korona, Kołodziejczyk (80 Poniewozik).
Tajfun: Jększa – Sawicki, Klajda, Gański, Kapitan, A. Walkiewicz (55 Czerniak), Onyszko (74 Dzięcioł), Chochowski, Połetko (78 Sypniewski), Skorupa, Adamczyk.
Żółte kartki: Czerniak, Kapitan. Sędziował: Herman. Widzów: 200.

KS Góra Puławska – GKS Gościeradów 5:0 (3:0), mecz przerwany w 80 minucie na skutek zdekompletowania zespołu gości.
Bramki: Czekaj (15), Banaś (30, 35, 58), Jasik (57).
Góra Puławska: Szewczyk – Chabros, Kowalski, G. Cybula, P. Cybula, Kajdan (70 Kamola), Kowalik, Jasik, Moniuszko, Banaś, Czekaj.
Gościeradów: Bochen – Hreszczyk (45 Zając), Kwiatek, Monastyrski, Gołąb, Kwietniewski (65 Ł. Stępień), Rabaniuk, Zaręba, Gołębiowski (71 Mikita), W. Stępień, Gałkowski (46 Cybula).
Żółte kartki: Kwiatek, W. Stępień. Czerwone kartki: Zając (52 za obrażenie sędziego), Bochen (65 za faul taktyczny), Ł. Stępień (68 za obrażenie sędziego), W. Stępień (80 za dwie żółte). Sędziował: Olucha. Widzów: 50.

źródło: dziennikwschodni.pl