statystyki szczegółowe

Aktualności

PRZYGOTOWANIA: Zwycięstwo przy jupiterach...

• autor: amator, 2010-02-26 23:34
Godzina 19.00, sztuczna nawierzchnia, jupitery oświetlające boisko - w takich warunkach piłkarze Amatora mieli możliwość rozegrania meczu po raz  pierwszy...
Już po 15 minutach Amator po strzałach Ł.Staniaka, Biłosa i L.Lipca prowadził 3:0. Chwilę później Puławiak strzela swojego pierwszego gola. Odpowiedź jest natychmiastowa, na listę strzelców ponownie wpisuje się Ł.Staniak i jest 4:1. Po zagraniu piłki ręką w polu karnym przez obrońcę gospodarzy Stoń z 11 metrów nie trafia w bramkę. Natomiast Puławiak  po raz drugi zmusza K.Lipca do wyjęcia piłki z siatki. Swoją okazję do strzelenia gola marnuje Biłos oraz L.Lipiec, który trafia w słupek. Pod koniec pierwszej połowy gospodarze dokładają jeszcze jednego gola i robi się 3:4. W drugiej połowie na listę strzelców Amatora wpisuje się K.Bednarczyk, który strzałem głową ustala wynik spotkania. Puławiak mógł zmienić wynik, jednak napastnik miejscowych nie wykorzystał dogodnej sytuacji sam na sam ze Żmudą. Amator również zmarnował swoje szanse na podwyższenie wyniku trafiając w słupek a później w poprzeczkę. Warty odnotowania jest również fakt, że w meczu w drużynie Amatora wystąpiło aż 23 zawodników, a ich występ przyjechało oglądać około 25 rososkich kibiców. Już w najbliższą niedzielę nasi piłkarze rozegrają kolejny sparing, w Adamowie z Polesiem Serokomla.

Skład: K.Lipiec, D.Walasek, Nowaczyk, Kosiorek, Habowski, Kardas,W.Stoń, Napora, L.Lipiec, Biłos, Ł.Staniak.
Ponadto grali: Żmuda, Pawlak, M.Bednarczyk,Pawłowski, R.Dunst, Wąsik,M.Gorzkowski,M.Staniak, Woźniak, Pioterczak, K.Bednarczyk, Kornas.
Gole: Ł.Staniak-2, Biłos-1, L.Lipiec-1, K.Bednarczyk-1