statystyki szczegółowe

Aktualności

Porażka ze Sławinem

• autor: amator, 2010-04-29 18:40

Było blisko do zdobycia chociaż jednego punktu. Jednak Biłos, będąc sam na sam z bramkarzem gospodarzy, fatalnie spudłował, po czym sędzia zakończył spotkanie.

Wynik spotkania już w 10 minucie otworzyli miejscowi. To oni lepiej operowali piłką na swoim specyficznym ( bardzo małym ) boisku. Jednak z minuty na minutę Amator spychał coraz bardziej miejscowych do obrony. Jawa w 20' po kolejnym swoim rajdzie, pięknym strzałem pod poprzeczkę doprowadził do remisu. Chwilę później, po strzale Rodaka piłka minimalnie przeszła obok górnego rogu bramki Sławina. Kiedy wydawało się, że lada moment goście wyjdą na prowadzenie, kilka minut przed przerwą, obrońcy popełnili błąd wybijając piłkę, która trafiła pod nogi napastnika gospodarzy i było 2 : 1. Druga połowa zaczęła się fatalnie. Minutę po wznowieniu gry, zawodnik miejscowych oddał chyba strzał życia i zrobiło się 3 : 1. Piłkarze oraz kibice lublinian wietrzyli pogrom naszej drużyny. Nic takiego się jednak nie stało. To Amator przeprowadzał groźne akcje, które coraz częściej były przerywane faulami gospodarzy. Wyśmienitą okazję do zdobycia gola zmarnował Michał Staniak, który po dośrodkowaniu Rodaka źle uderzył piłkę głową i nie trafił w bramkę. Wreszcie w 83' minucie ponownie Jawa urwał się obrońcom Sławina i strzałem z lewej nogi zdobył kontaktowego gola. Chwilę później ponownie Jawa mógł zdobyć gola, ale niepotrzebnie próbował poprawiać sobie i tak znakomitą sytuację strzelecką. Ostatnie minuty to nieustający atak Amatora. Gospodarze ograniczali się do wybijania piłki jak najdalej od własnej bramki. Na koniec miała miejsce opisana na wstępie sytuacja. Piłkarze Amatora długo nie mogli uwierzyć w to co się stało.

Już w najbliższą sobotę bardzo ważny mecz. Z całą pewnością przyda się wsparcie kibiców.

K.Lipiec, D.Walasek, Nowaczyk, M.Walasek, Habowski (75'Kosiorek), Rzemiszewski (46 M.Staniak), Stoń, Kaszak, L.Lipiec, Rodak (80'Kardas), Ł.Staniak (70'Biłos).