Aktualności

Niestety punktów brak

• autor: kibic, 2010-05-13 15:02

Tym razem porażka na swoim terenie. Mecze przerwany po godzinie..

Pierwsze 35' meczu pod dyktando Opolanina. W 40', 100% sytuacji mając przed sobą pustą bramkę nie wykorzystał W. Stoń. Wcześniej obrońca gości zagrał piłkę ręką tym samym nie dopuszczając Ł. Staniaka do wyjścia z piłką jeden na jeden- sędzia nie zareagował. Druga połowa bardziej wyrównana. Akcja za akcję. Jednak sędzia uznał, że wynik jest zagrożony, więc w 52' z kapelusza podyktował rzut karny dla gości i zrobiło się 0:2. Goście po składnej akcji na 3:0 podwyższyli w 61'. Siedem minut później wydarzyła się sytuacja, która nie wydarza się na co dzień. Po kolejnej dziwnej decyzji sędziego asystenta, którą z opóźnieniem potwierdził sędzia główny, boczny arbiter został odepchnięty przez kibica. Sędzia główny zaskoczony tym wydarzeniem nie wiedząc co ma zrobić uległ namowom "bocznego" i zakończył spotkanie. Starsi kibice wspominali wydarzenie kiedy swoje sędziowanie zakończył w Rososzy pan Burek, który w podobny sposób udowadniał swoją bezstronność. Tyle komentarza. Każdy ma prawo do swojej oceny pod warunkiem, że był świadkiem tego spotkania.

Po godzinie sędziowie opuścili szatnię pod eskortą policji przy gwizdach około 200 osobowej rzeszy kibiców.Tak oto zakończyła się przygoda KS Amator L/Rososz w klasie okręgowej. ( moje subiektywne spojrzenie)

• Komentarzy [34]
  • czytano: [2937]

autor: ~Tomasz 2010-05-13 16:55:42

avatar nie chcesz patrzeć jak grają to siedź pod sklepem. nikt Ci nie każe przychodzić na mecze

autor: ~zawodnik 2010-05-13 17:29:26

avatar nasza drużyna chce grać a nie być kolejną ekipą utrzymującą panoszących się facetów ze związku. mamy być cicho kiedy robią nas w balona? . wiecie że związek zapomniał wyznaczyć sędziów na wczorajszy mecz w Wierzchowiskach?

autor: ~kibic zaangażowany 2010-05-13 18:27:04

avatar Kolejna przegrana przez sędziów?. Nastalski zły, bo z Ryk, następny zły bo z Lublina. Panowie zamiast bić pianę, zróbcie papiery i bierzcie się za sędziowanie. Akurat w naszym rejonie brakuje sędziów.

autor: ~ja 2010-05-13 18:30:14

avatar Jak nie chcecie należeć do LZPN,to przystąpcie do LZS

autor: ~zawodnik 2010-05-13 18:40:35

avatar To miało być śmieszne?

autor: ~ŚMIESZNE 2010-05-13 20:35:40

avatar Zobaczcie opis meczu redagowany przez kibica . Judził od ośmiu kolejek w każdym komentarzu a teraz wita AMATORA w A klasie chłopie ogarnij się.

autor: ~kibic 2010-05-13 20:45:34

avatar Zawodnik powiedz mi co ma nie wyznaczenie przez LZPN sedziów na mecz w Wierzchowiskach do waszego meczu

autor: ~wójo 2010-05-13 22:08:32

avatar Ludzie zastanówcie się teraz czy gdyby nie sędziowie to byście ten mecz wygrali? Nie macie zawodników na okręgówkę nie oszukujmy się przestał grać Młot który robił grę i połowę bramek strzelał, nie ma wzmocnień a stabilny skład od kilku lat to za mało aby odnosić sukcesy w okręgówce dlatego takie a nie inne wyniki i chyba A-klasa niestety czeka!

autor: ~Uważam ,że 2010-05-14 11:00:41

avatar Decyzje trenera były przemyślane.Trening w Rykach zakończył w 65 minucie , a mecz z Opolem w 63. Brawo dla Pana, panie Stoń.

autor: ~Kibic Amatora 2010-05-14 11:40:53

avatar Moim zdaniem to jeszcze nic nie jest stracone jest jeszcze szansa sie utrzymać,jest jeszcze 8 kolejek ale trzeba sie wziasc do roboty! spada 3 zespoły lub 4 bo pewnie nałęczów spadnie z 4 ligi i trzeba conajmniej wygrac 4 mecze ale czas pokaze!!!

autor: ~zawodnik 2010-05-14 16:16:39

avatar do Uważam, że. Wniosek z twojego postu: W rykach sędzia był lepszy o 2 minuty.

autor: ~-kufel 2010-05-15 10:29:52

avatar Jarek Prządka został nowym trenerem Amatora

autor: ~Tomasz 2010-05-17 11:10:31

avatar czyżby jakaś rewolucja kadrowa w amatorze? wg "pewnej gazety" tak wyglądał skład: Lipiec – Koszarek, Chabowski, Robak, Lipiec, Stoń, Napora, Kaszan, Rzewszewski, Biłos (80 Pawłowski), Staniak (75 Kornas).

autor: ~anonim 2010-05-17 16:42:04

avatar a kto to jest Kaszan ha ha

autor: ~Mam 2010-05-17 17:29:52

avatar fajną zabawę jak czytam posty osób spoza Amatora. Jesteście "bardzo" inteligentni. Tak trzymać.

autor: ~według 2010-05-17 18:01:57

avatar tej gazety Staniak opuścił boisko w 75 minucie i strzelił gola w 90 minucie. Skoro tak piszą, to trzeba im wierzyć, tak jak piłkarskim sędziom we wszystkie decyzje i w to co mówią i robią. To jest ta siła. Nieomylna, obiektywna i sprawiedliwa.

autor: ~dębliniak 2010-05-17 20:48:01

avatar masz rację .kiedy jeden nieomylny osioł udowadnia wyższość drugiemu osłowi trudno o kompromis.chcecie być pępkiem ligi.i jesteście- wszyscy o Was piszą i mówią. niestety źle....zróbcie coś by było odwrotnie

autor: ~zawodnik 2010-05-17 21:06:33

avatar grałem na tym meczu ale powiem tam przegralismy mecz ale nie mam zadnych pretensji do sedziów!!! naprawde byli ok gwizdali tak jak powinni gwizdac i oby było tak dalej a nie jak do tej pory co nam gwizdali na korzysc druzyny przeciwnej!!! pozdro dla sedziów którzy sedziowali nam w WIERZCHOWISKACH

autor: ~Amotur 2010-05-17 21:14:29

avatar spada z ligi lub sami będą sedziować swoje mecze/ Wtedy bedzie sie mowiło o nich dobrze - W Rososzy i Leopoldowie

autor: ~anonim 2010-05-18 16:58:29

avatar według trochę jesteś dziwny bo tak niby wszystko wiesz a zapomniałeś zobaczyć że w amatorze gra dwóch Staniaków

autor: ~Może 2010-05-18 17:14:41

avatar jestem dziwny, ale czytać potrafię ze zrozumieniem. W Wierzchowiskach grał tylko jeden Staniak. Jeszcze coś???

autor: ~Wiadomość 2010-05-18 17:46:22

avatar To jest hit dnia!!! W sobotę meczu nie będzie, przeciwnikowi zostało tylko 5 narzutek.

autor: ~Baranie 2010-05-18 20:24:51

avatar To wy szykujcie narzutki

autor: ~amator 2010-05-18 20:44:17

avatar Amator w I lidze. Po meczu z Motorem odbędzie się zebranie założycielskie LZPN.Mamy poparcie kilku klubów z okolicy.Jestescie ciekawi co to będzie. Czekamy pod szatnia naszych chłopaków

autor: ~amotur 2010-05-19 16:04:58

avatar pisak gdzie komentarz z ostatnich meczy. SDzczególonie z Opolaninem mógłby być ciekawy . ,,KIbic'zaatakował sędziego? tak twierdzi J. Prządka w Twoim Głosie.Rzeczywiscie trener Stoń juz jest kibicem. Ale wtedy był TRENEREM. Wszystkich oskarzacie o kłamstwa i manipulację a teraz wstyd WAM sie przyznać do byłego trenera i dlatego kłamiecie!!!

autor: ~Kto kłamie ? 2010-05-19 16:35:03

avatar Nikt w Amatorze nie wstydzi się trenera Stonia. Pan J. Prządka w Twoim Głosie powiedział prawdę. To ty kłamiesz stawiając swoje tezy. Odnośnie komentarza po meczu z Opolaninem jest zamieszczony powyżej. Widzę,że nienawiść albo jakieś żale zasłaniają Ci rzeczywistość.

autor: ~Kto kłamie ? 2010-05-19 16:58:36

avatar Jeszcze jedno. Takie osoby o nicku jak "wolasek" lub " amotur" są wyjątkowo płytkie. Dlaczego? Nie będę im tłumaczył-to dla nich za trudne.

autor: ~do enteligenta poniżej 2010-05-20 11:32:34

avatar byłem na tym meczu. Trener Stoń WASZYM ZDANIEM BYŁ JUZ KIBICEM w momencie popchniecia sedziego.Bo ok 30 min został usuniety z ławki trenerskiej?Pozwolił sobie na wiecej w szatni sedziów wyzywajac ich itp.Słyszeli to tez inni którzy stali pod szatnia.gazeta TG teraz broni waszej d..y ukrywajac fakty.Trudno nienawidzieć swoj klub. Za Stoniem nie przepadam bo zrobił sie bufon,narcyz i arogant.

autor: ~znawca 2010-05-21 18:20:41

avatar Jutro Orłom sędziuje Sachajko. Nie pierwszy i ostatni raz. Kto wygra???

autor: ~A może 2010-05-21 19:00:28

avatar dzięki temu postowi coś się zmieni ??? Typuję: Orły 3pkt, Tajfun 3pkt, Sławin 3pkt, Unia 3pkt-Wieniawa odzyska formę dopiero z Amatorem. Motor II nie przyjedzie (ukradli narzutki) Jak będzie panie Sachajko? Niech pan nie zapomni wyznaczyć odpowiedniej obsady i skomentować całości słowami: "to tylko okręgówka".

autor: ~anonim 2010-05-23 19:22:40